Moschino I love Love

Vůně lásky a života

Jiskřivá a plná radosti – taková je vůně MOSCHINO určená ženě, která je ráda zamilovaná, plná života, lehce ironická a není s ní ani chvilku nuda. I Love Love je tak mladistvá a citlivá, jako čerstvě natrhaná kytice, která už při prvním přivonění vyvolá pocit naprostého štěstí.

Spontánně přitažlivá a bezprostředním veselím nakažlivá vůně překvapí v úvodu svými jiskřivými, citrusovými tóny hlavy – grapefruitem, pomerančem, citrónem a červeným rybízem. Srdce se dotkne barvitě ženská poezie čajových růží spolu s vitalitou sítiny a jemným úsměvem konvalinek, který ve spojení se skořicí získává na lehké rozpustilosti. Kombinace záhadného pižma a smyslných exotických dřev – cedru a tanaky – pak dodává základu osvěžující pocit, který vás donutí jediné – hluboce a definitivně se do vůně I Love Love zamilovat.

Složení vůně:

Hlava: pomeranč, grapefruit, citrón, červený rybíz

Srdce: čajová růže, konvalinky, sítina, skořice

Základ: tanakové dřevo, santálové dřevo, pižmo

 

Flakón I  Love Love

Na scéně září Olive Olivová – věrná družka Pepka námořníka – tentokrát čerstvě zamilovaná. Známé tvary charakteristické pro linii Cheap & Chic jsou nyní podány v explozi barev symbolizujících okamžiky absolutní radosti a spalující vášně. Zatímco „hlava“ září žhavě oranžovým odstínem, tělo flakónu je „oblečeno“ napůl v bláznivém graffiti a napůl v matném tyrkysu. Vše dohromady pak evokuje okamžiky štěstí, jež zažíváme, jsme-li čerstvě zamilované.

Linie I Love Love:

Eau de Toilette 30ml

Eau de Toilette 50ml

Eau de Toilette 100ml